Read Marťan by Andy Weir Free Online


Ebook Marťan by Andy Weir read! Book Title: Marťan
The author of the book: Andy Weir
Edition: Ikar
Date of issue: August 12th 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 851 KB
City - Country: No data
Loaded: 1795 times
Reader ratings: 7.9

Read full description of the books:Pred šiestimi dňami sa astronaut Mark Watney stal jedným z prvých ľudí, ktorí pristáli na Marse.
Dnes nepochybuje, že bude prvý, kto na ňom aj zomrie.

Spočiatku úspešná misia na povrchu Marsu sa musí predčasne ukončiť pre piesočnú búrku, ktorá ohrozuje život posádky. Mark pri nej takmer zahynie, a keď sa preberie, nachádza sa v úplne novej životnej situácii. Ostal celkom sám na planéte, ktorá akoby sa ho zo všetkých síl pokúšala zabiť. Nemá ako oznámiť Zemi, že je nažive, a aj keby sa mu to podarilo, jeho zásoby ani zďaleka nepostačujú, aby prežil do príletu ďalšej kozmickej lode.
Na druhej strane aj tak asi nebude mať dosť času, aby zomrel hladom. Poškodené vybavenie, kruté marťanské prostredie a starý známy „ľudský faktor“ so svojimi prešľapmi a chybami ho môžu zabiť oveľa skôr.
Mark však nie je ochotný len tak to vzdať. Vďaka svojej vynaliezavosti, technickým schopnostiam a zarytému odhodlaniu vytrvalo bojuje s jednou neprekonateľnou prekážkou po druhej. Vystačí mu silná vôľa a hlboké znalosti na to, aby prekonal neprekonateľné?


Download Marťan PDF Marťan PDF
Download Marťan ERUB Marťan PDF
Download Marťan DOC Marťan PDF
Download Marťan TXT Marťan PDFRead information about the author

Ebook Marťan read Online! ANDY WEIR built a career as a software engineer until the success of his first published novel, THE MARTIAN, allowed him to live out his dream of writing fulltime. He is a lifelong space nerd and a devoted hobbyist of subjects such as relativistic physics, orbital mechanics, and the history of manned spaceflight. He also mixes a mean cocktail. He lives in California. Andy’s next book, ARTEMIS, is available now.


Reviews of the Marťan


LEO

Why are you asking for a phone number?

BLAKE

The most favorite book of all books

ZOE

Interesting and nontrivial story

WILLIAM

Interesting, exciting story.

BEATRICE

An interesting book, Hard to tear down
Add a comment
Download EBOOK Marťan by Andy Weir Online free

PDF: maran.pdf Marťan PDF
ERUB: maran.epub Marťan ERUB
DOC: maran.doc Marťan DOC
TXT: maran.txt Marťan TXT