Read Biely džez by James Ellroy Free Online


Ebook Biely džez by James Ellroy read! Book Title: Biely džez
The author of the book: James Ellroy
Edition: IKAR
Date of issue: 2010
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 4.38 MB
City - Country: No data
Loaded: 1916 times
Reader ratings: 5.4

Read full description of the books:Los Angeles, 1958: Mesto na počiatku novej éry plnej ziskov. Na prvý pohľad pokojné, ale len do tých čias, kým sa pavučina pekelného zla neomotá okolo jedného muža: Dava „Siláka“ Kleina, člena losangeleskej polície, ktorého prenasledujú nemravné túžby a temné tajomstvá. Mafia chce, aby umlčal federálneho svedka. Okresný prokurátor chce, aby zastrašil komunistického politika. Howard Hughes chce, aby našiel špinu na herečku, ktorá ním pohrdla. Jeho nadriadený, náčelník detektívov, chce, aby vyšetril brutálnu vlámačku, ktorá by mohla vrhnúť zlé svetlo na najvyššie miesta losangeleskej polície. K tomu sa pridáva istý štátny zástupca, ktorý chce Kleina zničiť. Dave Klein bude čoskoro stáť tvárou v tvár malému peklu, na ktoré sa premenilo jeho mesto. Je to svet, ktorý stvoril, svet, z ktorého sa za každú cenu usiluje vyviaznuť živý. Rozpráva svoj príbeh: „Už mi ostala iba vôľa pamätať si to.“ Jeho hlas je sekaný, príkry, často pôsobí rovnako surovo ako udalosti, ktoré opisuje. Kleinova vôľa sa nás dotkne, vydesí nás! Jeho príbeh, strhujúci a ostrý ani britva, prechádza špirálou času, keď všetko vrelo, keď boli kriminálne živly ovládané dobre


Download Biely džez PDF Biely džez PDF
Download Biely džez ERUB Biely džez PDF
Download Biely džez DOC Biely džez PDF
Download Biely džez TXT Biely džez PDFRead information about the author

Ebook Biely džez read Online! James Ellroy was born in Los Angeles in 1948. His L.A. Quartet novels—The Black Dahlia, The Big Nowhere, L.A. Confidential, and White Jazz—were international best sellers. His novel American Tabloid was Time magazine’s Best Book (fiction) of 1995; his memoir, My Dark Places, was a Time Best Book of the Year and a New York Times Notable Book for 1996. His novel The Cold Six Thousand was a New York Times Notable Book and a Los Angeles Times Best Book for 2001. Ellroy lives in Los Angeles.

Ellroy is known for a "telegraphic" writing style, which omits words other writers would consider necessary, and often features sentence fragments. His books are noted for their dark humor and depiction of American authoritarianism. Other hallmarks of his work include dense plotting and a relentlessly pessimistic worldview. Ellroy has been called the "Demon Dog of American crime fiction."

See also http://www.imdb.com/name/nm0255278/Reviews of the Biely džez


CONNOR

The book caused contradictory feelings!

HENRY

The best ... And the most interesting, bright, fascinating ...

LILY

This story is going to be remembered for a long time.

LEWIS

Do you need a book to diversify your evening? Maybe you found her.

EMMA

This book changed my life!
Add a comment
Download EBOOK Biely džez by James Ellroy Online free

PDF: biely-dez.pdf Biely džez PDF
ERUB: biely-dez.epub Biely džez ERUB
DOC: biely-dez.doc Biely džez DOC
TXT: biely-dez.txt Biely džez TXT