Read Trofej by Steffen Jacobsen Free Online


Ebook Trofej by Steffen Jacobsen read! Book Title: Trofej
The author of the book: Steffen Jacobsen
Edition: Kniha Zlín
Date of issue: March 9th 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 25.52 MB
City - Country: No data
Loaded: 1471 times
Reader ratings: 5.2

Read full description of the books:Mladý manželský pár se po několika letech vydává na společnou dovolenou. Když se jim ale na paty navěsí skupinka brutálních násilníků, promění se výlet do zimních hor v noční můru. Násilné činy v drsné severské krajině však nezůstanou utajeny.
Elisabeth Caspersenová, hlavní dědička celosvětově působícího dánského průmyslového impéria, nachází po nějaké době v trezoru svého otce dvd dokumentující krutou organizovanou honičku a popravu lidí. Takový materiál by mohl fatálně ohrozit prosperitu celé rodiny. Případ proto Elisabeth předá do rukou soukromého detektiva Michaela Sandera, který krok po kroku odhaluje složité vztahy válečných veteránů z Balkánu a Afghánistánu, kteří ze záliby honí a mučí lidi.
Při vyšetřování zločinu se jeho cesta zkříží s cestou kriminální komisařky Lene Jensenové, která odhaluje příčiny záhadné sebevraždy vojáka a zároveň se snaží odhalit a pomstít násilné zneužití své dcery. Ukazuje se, že spolu všechny události úzce souvisí. Michael Sander a Lene Jensenová, oba vlci samotáři, musí v pátrání po stopách zločinu pokračovat společně. Ale role honců a honěných se brzy otáčí. Kdo se stane další trofejí? Kdo jde vlastně po stopách komu? A kam až ty stopy vedou?


Download Trofej PDF Trofej PDF
Download Trofej ERUB Trofej PDF
Download Trofej DOC Trofej PDF
Download Trofej TXT Trofej PDFRead information about the author

Ebook Trofej read Online! Steffen Jacobsen is an orthopaedic surgeon and consultant. This is his third novel. He was inspired to write When The Dead Awaken by Roberto Saviano's non-fiction book, Gomorrah, about the Camorra and by his travels around Italy. He lives in Denmark.


Reviews of the Trofej


LUKE

An enticing cover and a controversial story.

ROSE

Quickly downloaded

DAVID

After this book, I look at the world with different eyes!

HARRIET

I read the whole book with a stupid smile on my face. General advice to everyone!
Add a comment
Download EBOOK Trofej by Steffen Jacobsen Online free

PDF: trofej.pdf Trofej PDF
ERUB: trofej.epub Trofej ERUB
DOC: trofej.doc Trofej DOC
TXT: trofej.txt Trofej TXT